Náš chov 

Rodinné prostredie v našom chove zaručuje individuálny prístup a dobrú výchovu žriebät. Pozorne dbáme na kvalitu a zdravie chovných jedincov aj ich potomkov. Chovu venujeme maximálnu pozornosť - optimálne podmienky ako prvotriedna výživa a pravidelná veterinárna starostlivosť sú pre nás samozrejmosťou. Našim zverencom venujeme všetok svoj ​​čas, žriebätá a mladé kone od nás odchádzajú plne socializované a bez problémov sa adaptujú v nových domovoch.


Poradíme Vám s výberom

Ak si nie ste istý, či je Vaše rozhodnutie zaobstarať si práve tohto koníka správne, radi zodpovieme všetky Vaše otázky. Či už máte otázky ohľadom chovu, výberu pohlavia, stravy či vhodných podmienok, všetko s Vami prediskutujeme a navrhneme najlepšie riešenie.

Zostaneme s Vami

Správny chovateľ je so svojimi zverencami aj po ich odovzdaní novému majiteľovi a s naším rančom tomu nie je inak. V prípade, že potrebujete chovateľskú radu alebo sa u Vášho zvieracieho člena rodiny vyskytol nejaký problém, sme Vám kedykoľvek maximálne k dispozícii. Spokojnosť našich odchovancov a ich majiteľov je pre nás na prvom mieste.

 

Kontakt

Riska Quarter Horses

riskaquarterhorses@gmail.com

90606 Chvojnica

+421911345988

Vyhľadávanie

Portréty

© 2014 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode